خرید و فروش

خرید و فروش ویلاهای ساحلی و جنگلی , آپارتمان و زمین

رهن و اجاره

رهن و اجاره ویلا و واحد های مسکونی ساحلی و جنگلی

جستجوی ملک

جستجوی آنلاین ملک مورد نیاز شما در سایت
اخبار
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

مسوول طرح «مسکن اجتماعی» در وزارت تعاون با بیان اینکه ساختار نحوه اجرای طرح به لحاظ «ظرفیت ساخت، متقاضیان واجد شرایط و محل تامین منابع» براساس ظرفیت واقعی موجود کشور، نهایی شده است، اعلام کرد: فعلا برای ساخت 25 هزار واحد مسکونی در سال، برنامه‌ریزی شده و تا پایان امسال، 5 هزار واحد به گروه هدف (خانوارهای کم‌درآمد تحت پوشش نهادهای حمایتی) واگذار می‌شود. در تهران و شهرهای بزرگ، زمین مورد نیاز توسط شهرداری‌ها در بافت فرسوده تامین می‌شود. لیست اولیه مشمولان برای استعلام نهایی به وزارت راه و شهرسازی تحویل شد.

جهت خرید آپارتمان برای سکونت باید به چه نکته های توجه کرد

ازآنجا که خرید آپارتمان و پرداخت هزینه آن بخش عمده و دربسیاری از موارد تمام سرمایه خریداررا مصروف خود نموده و ازاین منظریک خرید درست و مطمئن وایمن می تواند امنیت روانی و اقتصادی خریدار را کاملاً تحت الشعاع خود قرارداده و اشتباه در آن نیز آسیب های جبران ناپذیری را برای خود به همراه خواهد داشت بنابراین لازم است خریداران محترم قبل از اقدام به خرید و همزمان در تنظیم سند بیع نامه پس از خرید به نکات ذیل توجه نموده تا انشاء الله در آینده دچار مشکلات مربوط به آن نگردند.

 

خریدارانی که قصد خرید مسکن اقساطی پیشنهادی انبوه‌سازان را دارند باید حدود 25 درصد از قیمت نهایی مسکن را فراهم کنند.

به گزارش ایسنا، با فرض قیمت 240 میلیون تومانی یک واحد مسکونی 60 متری نوساز در شهر تهران، خریداران با تهیه پیش‌پرداخت حدود 60 میلیون تومان به همراه 180 میلیون تومان وام صاحب خانه می‌شوند.

براساس مصوبه اوراق وام ۶۰ میلیون تومانی مسکن در فرابورس هم عرضه می‌شود تا متقاضیان بدون سپرده گذاری هم بتوانند از این وام استفاده کنند حساب ممتاز بانک مسکن در گذشته وام ۳۵ میلیون تومانی خرید و ساخت و ۱۰ میلیون تومانی جعاله در اختیار متقاضیان می‌گذاشت که الان این وام به رقم ۶۰ میلیون تومان برای تهران، ۵۰ میلیون تومان برای مراکز استان‌ها و ۴۰ میلیون تومان برای شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر افزایش یافته است

فروش ویژه

آخرین اخبار